[25/01/19 08:25AM]

[18/01/19 08:07AM]
Barcelona hladce zvítězila nad Eibarem 3:0
Rate this post

Cíle od Ousmane Dembele a Lionel Messi zažili v Barceloně vítězství 3-0 v Barceloně nad Levante v Camp Nou, ačkoli se návštěvníci snaží v pátek učinit oficiální stížnost kvůli charakteru jejich kolize.

Po přestávce nastoupil kapitán Lionel Messi v fotbalové dresy, když si vybral Barcu třetí třetinu noci, aby zajistil, že mu Ernesto Valverdeovi zajistí místo v posledních osmi závodech. Lionel Messi ho postavil a pak o dvě minuty později za druhou.

Messi, Dembele a Coutinho v dresy Barcelona všichni měli otevřený pohled před přestávkou, aby prodloužili vedení na tři a skutečně položili Levante na lana, ale ani jeden z nich nemohl skončit a návštěvníkům dali naději na vyrovnání kravatě ve druhé polovině.